Las Rodzina Jelonka

Cena
  • 150,00 zł brutto

Dostępny: Tak, w magazynie.

Naklejki firmy Chocovenyl wykonywane są w Wielkiej Brytanii na najwyższej jakości samoprzylepnym papierze winylowym, który pozwala na zdjęcie i ponowne przyklejenie. Papier winylowy firmy Chocovenyl jest pozbawiony PCV, jest wykonany głównie z celulozy (naturalny materiał) i poliestru (używany w przemyśle tekstylnym).
Naklejka winylowa nie uszkadza ściany po usunięciu i nie pozostawia resztek kleju. Jest odporna na rozdarcia i nie dopuszcza do pojawienia się zmarszczek lub kurczenia. Może być stosowana na każdą nieporowatą powierzchnię.

 
Rodzina Jelonka -  pięknie wydrukowana ilustracja wykonana akwarelą przez firmę
Ko-Ko-Ko, utworzoną przez Ksu i Ole, najlepsze przyjaciółki z Rosji. Ksu mieszka w Sankt Petersburgu4-letnią córką i projektuje akcesoria, zabawki i wzory ubrań dla Ko-Ko-Ko. Olesya Shchukina jest ilustratorką i reżyserem animacji z St Petersburga, obecnie mieszka we Francji. W 2012 ukończyła szkołę animacji "La Poudriere".


Szczegółowe wymiary arkusza: 40x40cm - całość na jednym arkuszu, sarenka z jelonkiem oraz 4 motylki. Wysyłka w bezpiecznej, sztywnej tubie. 
Producent
Chocovenyl

    PayPal