Naklejka Autostrada

Cena
 • Obniżka ceny!

  -50%
  210,00 zł

  105,00 zł brutto

Dostępny: Tak, w magazynie.

Naklejki firmy Chocovenyl wykonywane są w Wielkiej Brytanii na najwyższej jakości samoprzylepnym papierze winylowym, który pozwala na zdjęcie i ponowne przyklejenie. Papier winylowy firmy Chocovenyl jest pozbawiony PCV, jest wykonany głównie z celulozy (naturalny materiał) i poliestru (używany w przemyśle tekstylnym).
Naklejka winylowa nie uszkadza ściany po usunięciu i nie pozostawia resztek kleju. Jest odporna na rozdarcia i nie dopuszcza do pojawienia się zmarszczek lub kurczenia. Może być stosowana na każdą nieporowatą powierzchnię.

Naklejka zaprojektowana przez Mister Mista. Autor przenosi nas z powrotem do czasów dawnych, starannie ilustrowanych, produktów dla chłopca nie-konserwatywnego. Każda ilustracja ma swoją własną historię... 


Naklejka dostępna w 3 rozmiarach. Wybierając rozmiar zmieniasz cenę. Poniżej szczegółowe wymiary arkusza i wymiary przykładowych samochodów:


- Mały arkusz: 40x60cm (to wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego, arkusz widoczny na ostatnim zdjęciu). Straż pożarna ma wymiary: 14.7x7.3cm, taxi 12.2x5cm.

- Średni arkusz: 90x60cm (to wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego, arkusz widoczny na ostatnim zdjęciu). Straż pożarna ma wymiary: 22x11cm, taxi 18.4x7.5cm.

- Duży arkusz: 125x85cm (to wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego, arkusz widoczny na ostatnim zdjęciu). Straż pożarna ma wymiary: 31.8x15.8cm, taxi 26.5x10.8cm. 


Zestaw składa się z 27 naklejek. Obszar objęty naklejką będzie większy niż podany arkusz, w zależności od ułożenia na ścianie kompozycji z wszystkich naklejek. Wysyłka w bezpiecznej, sztywnej tubie.
*Obecnie dostępna jest naklejka w najmniejszym formacie, pozostałe na zamówienie.Producent
Chocovenyl

  PayPal