Mini Ptak Róż

Cena
  • Obniżka ceny!

    -50%
    80,00 zł

    40,00 zł brutto

Dostępny: Tak, w magazynie.

Naklejki firmy Chocovenyl wykonywane są w Wielkiej Brytanii na najwyższej jakości samoprzylepnym papierze winylowym, który pozwala na zdjęcie i ponowne przyklejenie. Papier winylowy firmy Chocovenyl jest pozbawiony PCV, jest wykonany głównie z celulozy (naturalny materiał) i poliestru (używany w przemyśle tekstylnym).
Naklejka winylowa nie uszkadza ściany po usunięciu i nie pozostawia resztek kleju. Jest odporna na rozdarcia i nie dopuszcza do pojawienia się zmarszczek lub kurczenia. Może być stosowana na każdą nieporowatą powierzchnię.

 

 

Naklejka przedstawia ilustracje Ellen Giggenbach. Najklejki Ellen to mix eklektycznej mieszanki prostych kształtów z lat 1950-tych i 60-tych, fascynacji europejską sztuką ludową i tradycyjną romantyczną obrazowością.

Szczegółowe wymiary arkusza: 21.5cm x 30.7cm (to wszystkie naklejki ścisnięte na jednym arkuszu papieru podkładowego, jak na pierwszym zdjęciu). 


Zestaw składa się z 3 naklejek, ptaka i dwóch elementów widocznych na zdjeciu. Obszar objęty naklejką może być nieco większy niż podany arkusz, w zależności od ułożenia na ścianie kompozycji z wszystkich naklejek. 


Producent
Chocovenyl

    PayPal