Naklejka Psy

Cena
  • Obniżka ceny!

    -50%
    210,00 zł

    105,00 zł brutto

Dostępny: Tak, w magazynie.

Naklejki firmy Chocovenyl wykonywane są w Wielkiej Brytanii na najwyższej jakości samoprzylepnym papierze winylowym, który pozwala na zdjęcie i ponowne przyklejenie. Papier winylowy firmy Chocovenyl jest pozbawiony PCV, jest wykonany głównie z celulozy (naturalny materiał) i poliestru (używany w przemyśle tekstylnym).
Naklejka winylowa nie uszkadza ściany po usunięciu i nie pozostawia resztek kleju. Jest odporna na rozdarcia i nie dopuszcza do pojawienia się zmarszczek lub kurczenia. Może być stosowana na każdą nieporowatą powierzchnię.

Naklejka przedstawia ilustracje Carolyn Gavin, kanadyjskiej ilustratorki.

 

Naklejka w 3 rozmiarach do wyboru. Wybierając rozmiar zmieniasz cenę. Poniżej szczegółowe wymiary arkusza i największego psa z ptakiem na głowie:


- Mały arkusz: 59x40cm (wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego). Pies z ptakiem na głowie ma wymiary: 12.7x23cm.
- Średni arkusz:
 85x58cm (wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego). Pies z ptakiem na głowie ma wymiary: 18.5x33cm.

- Duży arkusz: 125.5x85cm (wszyscy razem na jednym arkuszu papieru podkładowego). Pies z ptakiem na głowie ma wymiary: 27x49cm.Zestaw składa się z 20 naklejek. Obszar objęty naklejką będzie znacznie większy niż podany arkusz. Wysyłka w bezpiecznej, sztywnej tubie.

Producent
Chocovenyl

    PayPal