Producent: ferm LIVING


Geometryczne grafiki to znak rozpoznawczy produktów ferm LIVING. Stylistyka produktów tej firmy nawiązuje do Skandynawskiej tradycji oraz delikatnego uroku retro. Firmę założyła Trine Andersen w 2005 roku w duńskim Aarhus. Zaczęło się od geometrycznych tapet. W lutym 2006 roku na rynku pojawiła się pierwsza kolekcja ferm LIVING.

Słowo "ferm" w nazwie firmy ma związek z babcią założycielki, która tym słowem określała coś bardzo dobrze wykonanego, a dokładnie: wykonanego zdolnymi palcami. To była jej pochwała dla dobrej jakości rzeczy. Trine Andersen dba aby jej produkty zasługiwały na tę pochwałę.

Do założenia własnej firmy zainspirował właścicielkę ptaszek siedzący na gałęzi, który za chwilę miał odlecieć dalej. Ponieważ decyzja okazała się słuszna, a firma bardzo szybko zyskała rozgłos i ogromną popularność, ptaszek został uhonorowany i pojawił się w logo firmy.

Dziś firma jest dobrze znana wszystkim miłośnikom designu. Działa na wielu rynkach na całym świecie i ma agentów i dystrybutorów w Australii, USA, Finlandii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Szwecji i Japonii. Projektuje i produkuje tapety, naklejki, tkaniny, przedmioty kuchenne oraz kolekcje dla dzieci.

Obecnie kolekcja dla dzieci ma znaczny udział w całej kolekcji tej firmy i cały czas jest poszerzana o nowe produkty. Firma stara się regularnie co sezon wprowadzać ciekawe nowości.

    PayPal